In de spiegel | Breder kijken, meer bereiken
Met staatssecretaris Jurgen Nobel, professor Koen Caminada en Divosa-voorzitter Victor Everhardt duiken we aan de hand van ons congresthema de diepte in. Kinderombudsman Margrite Kalverboer reflecteert op de sprekers, tv-presentator Karim Amghar leidt ons door het programma en hij ontvangt aan het einde van de dag een bijzondere gast: de Ierse hoogleraar Katriona O'Sullivan.
Dat is in een notedop ons congres, en dan hebben we het nog niet gehad over een bijzondere expositie die we inrichten, die je duidelijk maakt hoe hulpvragers hun situatie ervaren en hoe ze aankijken tegen de hulp die ze van jou krijgen. Plus natuurlijk twee rondes workshops waar je waardevolle kennis opdoet voor je werk.
Boven, van links naar rechts: Katriona O'Sullivan, Victor Everhardt, Margrite Kalverboer
Onder, van links naar rechts: Koen Caminada, Karim Amghar, Jurgen Nobel
Daarom kozen we dit thema
Verandering is een onontkoombaar gegeven in ons werk. Maar in de afgelopen 3 jaar is er wel heel veel gebeurd. Alle reden om op ons voorjaarscongres eens even goed in de spiegel te kijken. Vandaar 'In de spiegel | Breder kijken, meer bereiken'. Dit congres helpt je zaken in perspectief te zien en geeft je inzichten om er goed om te gaan.Samen met jou willen we nagaan wat alle recente wettelijke en juridische kaders betekenen voor de manier waarop we ons werk doen. Hoe verwerken we de nieuwe maatschappelijke blik op schulden in ons werkproces? Wat zien we gebeuren bij hulpvragers en schuldeisers? Hoe kijken we naar de stijging van het aantal mensen met problematische schulden?
We ontmoeten elkaar op donderdag 15 mei in Spant! in Bussum. Goed bereikbaar per OV of auto.
Programma
Ons congres is – in onderscheid van onze studiedag in het najaar- in het bijzonder gericht op deelnemers die verantwoordelijk zijn voor beleidsontwikkeling. We gaan vooral in op het ‘waarom’ van ons werk.
Zo kwamen we uit bij Jurgen Nobel, Koen Caminada, Victor Everhardt, Margrite Kalverboer en Katriona O'Sulliva. Ze helpen ons om ontwikkelingen in ons vak te duiden. Ze gaan ons ook perspectief geven. Tijdens de workshops op deze dag leren we wat er gebeurt als we breder kijken om meer mensen te bereiken.
We ontmoeten je graag!
Jouw aanwezigheid (en die van je collega's) is voor ons erg belangrijk. We vinden het fijn je te ontmoeten. Om bij te praten, samen nieuwe inzichten te krijgen en met nieuwe energie ons belangrijke werk te blijven doen.
Groepskorting
Kom je ook? Wanneer je collega's meeneemt, geldt er een aantrekkelijke groepskorting.